Mimar Sinan antika eşya alanlar

Kategoriler: Antika eşya alanlar
Konum: Mimar Sinan Üsküdar İstanbul
Görüntülenen: 20
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 5, 2018

Açıklama

Mimar Sinan antika eşya alanlar; Antika objelerin ekspertizi için müzelerden ve ekspertiz şirketleri tarafından yardım almasına gerek kalmadan Mimar Sinan antika eşya ekspertizi yaptırmak isteyen müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Mimar Sinan antika eşya alan yerler yüz yaşın üstündeki Türk objelerin yurt dışına çıkarılması yasak olduğunu, aynı zamanda eski osmanlı antika objelerinde aynı şekilde yasak olduğunu bilmenizi isteriz.

Mimar Sinan antika eşya alım satım, toprak altı eserler müzelerden alınan koleksiyon defterlerine işlenerek koleksiyonerler tarafından koruma altına alındığı için alımı ve satışı ile ilgilenmez. Toprak altı eser bulanların Mimar Sinan antikacılar değil de en yakın müzeye haber vermesi ve teslim etmesi gerekmektedir.

Mimar Sinan antika eşya alan yerler aynı zamanda el yazması kitap, Antika eski evrak, eski doküman, Antika tekke malzemeleri, Antika hat yazısı, Eski tekke malzemeleri ve bunların yanı sıra Antika eski asker malzemeleri gibi Antika eski doktor, eczacı malzemelerini satın alarak geniş portföye sahip olmuştur. Mimar Sinan antika eşya satış yerleri genelde antika eşyaları satmak isteyen müşterilerin mağazaya gelerek yada internet üzerinden irtibat kuran insanlardan tedarik ederler.

Mimar Sinan antika eşya alım satım eserlerinin tanınması, hangi eserin veya ürünün antika olup olmadığını bilmek büyük bir uzmanlık ister. Mimar Sinan antika eşya alan satan antikacılar gerek meraklarından dolayı gerekse yatırım amaçlı olarak yapılan bu tür işlemlerde kandırılan veya maddi zararlara uğrayan birçok insan ile karşılaşırlar. Mimar Sinan antikacı olmak için yola çıkmak bu alanda antika olarak eski eserleri toplamak ile bu unvanı almaya çalışmak kolay bir iş değildir. Mimar Sinan antika eşya alan yerler uzun yıllar antika eşya üzerine çalışmış emek vermiş uzman kişilerdir.

Mimar Sinan antika eşya çarşısı içinde gezen insanlar iyi bilirler ki, Antika eşyalar az bulunur nadide parçalardır.Çünkü her eski eşya antika değildir. Her eski eşya illa antika değerine sahip olacak diye bir kavram yoktur. Antika eser en az 100-150 yıllık bir geçmişe sahip olan, üzerinde zamanın en ünlü ve değerli işlemelerini bulunduran, tarihi bir hikayesi bulunan eski eşyalardır. En büyük etkenlerden bir tanesi ise bu tarz eşyaları kullanan insanların hayatta olmaması, çok eski zamanlar o eşyayı kullanmış olmasıdır.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

   You must log in or register a new account in order to post comments

   Giriş Kayıt Ol

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   Top