Ethemefendi Antika Eşya Alanlar

Kategoriler: Antika eşya alanlar
Konum: Ethemefendi Kadıköy İstanbul
Görüntülenen: 31
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ağustos 13, 2018

Açıklama

Ethemefendi Antika Eşya Alanlar; Tarihsel Olarak Bir Döneme Ait Antika Resim,Antika Heykel,Antika Silah,El Yazması Kitap,Antika Tablo,Antika Mobilya,Antika El Dokuma Halı,Antika Bakır Eşya,Antika Obje,Antika Plak,Eski Taş Plak,Antika Ferman,Antika Kılıç,Kama,Hançer Ve Antika Berat Gibi Eski Dönemlere Ait Sanatlar Eserlerin Alım Satımını Yapmaktadır.

Ethemefendi Antika Eşya Alan Yerler Çok Eski Dönemlerden Kalan Sanatsal Bir Eserin, Az Bulunur Olması, Bir Başka Şekilde O Eseri Antika Olma Özelliği Vermesi Anlamına Gelmektedir.Bir Eşyanın Yada Sanat Yapıtının Antika Olması İçin Yaşlı Olmasının Yanı Sıra Az Bulunur Nadir Eserlerden Olması Gerekir.

Ethemefendi Antika Eşya Alım Satım Mağazamızda Antika Cam Eşya, Antika Efemera, Antika Pikap, Antika Madalya, Antika Porselen, Antika Avize Ve Antika Telefon Radyo Gibi Ürünler Satışa Sunduğumuz Antika Eşyalardan Bazılarıdır.Hafta Sonunuzu Değerlendirmek Yeni Şeyler Keşfetmek İstiyorsanız Mağazamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

   You must log in or register a new account in order to post comments

   Giriş Kayıt Ol

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   Top